тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Найвище" весілля

У Монголії, в містечку Ердос, в якому, ймовірно, знайшов вічний спокій Чингісхан, в 2007 році відбулося досить незвичайне весілля - весілля найвищої людини на Землі! Вперше 56-річний велетень Бао Сишунь, житель автономного округу Внутрішня Монголія, створив сім'ю зі своєю щасливою обраницею, 28-річною дівчиною на ім'я Ся Шуцзюань...

 

 

Бао, зі своїм зростом в 2,36 метра, наполегливо шукав собі наречену по всьому світу, почавши пошуки в 2006 році. На його пропозицію відгукнулося більше 20 претенденток з усіх кінців країни, але, як виявилося, його доля проживає в рідному регіоні. Ріст нареченого перевищує ріс нареченої майже в півтора рази -  висота Ся Шуцзюань становить 1,68 метра. На святкову церемонію одруження з'їхалося понад 2000 осіб - це родичі, друзі, представники ЗМІ та просто цікаві. Молодята, за їхніми словами, планують відкриття власного магазину і «спокійне, щасливе життя».

Бао Сишунь внесений до відомої книгу рекордів Гінесса. Попередній рекордсмен нижче Бао всього на два міліметри. Стрімко зростати Бао почав у 16 ​​років і всього за сім років досяг своїх 236 см зросту.

 


 


Если вам нужен профессиональный ведущий на свадьбу киев, обращайтесь event-агентство Diamond Show.


 

 


Гражданский журналист Антон Лазарев представляет свой блог, где вы найдете самые свежие, актуальные и непредвзятые новости страны и мира.


 

 


Срочный компьютерный ремонт и помощь для компьютеров исключительного качества, и по самым низким ценам.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com