тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найпопулярніша у світі пісня.

Компанія Sony Ericsson провела соціологічне опитування по всьому світу, респондентами якого стало більше 700 тисяч людей. За результатами опитування був складений список з найпопулярніших пісень за всю історію людства. Пісня "We Are The Champions", яка увійшла до альбому «News of the World» (1977) групи Queen офіційно власне і була визнана найпопулярнішою піснею в світі.

 

 

Як зізнався соліст гурту Фредді Меркьюрі, він думав про футбол, коли писав цю пісню. Він хотів написати музику для змагань, таку щоб уболівальники відразу ж полюбили її. Пісня вийшла в продаж синглом разом з піснею «We Will Rock You», якою стали завжди завершувати кожен концерт групи. «We Are The Champions» зазвичай звучить на церемонії нагородження учасників спортивних змагань, вона у свій час була хітом продаж, а зараз її можна як і шансон скачать бесплатно з багатьох доступних сервісів.

Після того, як в 1992 році пісня прозвучала в трилогії фільмів «Могутні каченята» виробництва Дісней, вона стала дуже популярна серед дітей і тінейджерів. Потім в 2001 році солісти гурту Queen, Брайан Мей і Роджер Тейлор, спільно з британським співаком Роббі Вільямсом записали нову версію всім відомого рок-хіта, яка була використана у фільмі «Історія лицаря». У 2005 році учасник Формули 1 Фернандо Алонсо заспівав «We Are The Champions» після перемоги на Гран-прі Китаю і тоді пізніше колектив випустив MP3 пісню, записану шляхом зміни кількості оборотів двигуна для створення потрібної мелодії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com