тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Спам, і звідки він береться.

На сьогоднішній день найбільшою проблемою світової мережі можна рахувати спам. Кожен користувач Інтернету, думаю не раз стикався з цим злом, і відповідно згадував тих добродіїв, які гадять наші електронні скриньки "незлим тихим словом". Звідки ж береться ця напасть?

 

 

 

За даними розробників антивірусного програмного забезпечення Symantec найбільшим спамером у світі стала доменна зона RU, в якій «живе» близько 30% всіх спамерських сайтів світового Інтернету, при цьому більшість цих сайтів працюють на серверах, розміщених у США, так що саме цю країну можна назвати «піратської гаванню» світової спам-індустрії. До настання 2011 року в світі розсилалося до 70000000000 спам-повідомлень на день, і лише новорічні та різдвяні свята дали злегка перепочити нещасним користувачам Мережі, в цьому період на їхні голови щодня сипалося «всього» 30000000000 одиниць спаму. Правда із закінченням свят все повернулося на круги своя - і рівень спаму піднявся до передріздвяних позицій. Як боротися? Потрібні, насамперед надійні програми проти спаму, для власників веб-ресурсів ефективним є якісний vps хостинг VDS от CityHost, та й взагалі постійно потрібно комплексно слідкувати за безпекою персонального компютера.

Найбільший у світі спамер - ботнет Rustock, він активно розсилає рекламу ліків (у тому числі Viagra) і медичних сайтів, в основному присвячених животрепетних проблем: зайва вага, маленькі груди або пеніс. На частку ботнету Rustock припадає не менше 30% світового океану щоденного спаму в Інтернеті.

Друге місце за обсягом спам-розсилки займає інший ботнет - Mega-D.

Ботнет (англ. botnet від robot і network) - мережа, що складається з хостів, з активними ботами - автономним набором ПО. Боти в контексті ботнету виконують деякі (звичайно шкідливі або небажані активності) - відправляють спам, підбирають паролы, атакують сайти множинними з'єднаннями, що викликають перевантаження сервера.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com