тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільш високооплачувані професії.

Якщо ви бажаєте заробити хороші гроші чесною працею, то головне - правильно обрати професію, адже різні посади приносять різний дохід. Найбільш високооплачуваним у всьому світі визнано працю лікарів. Саме вони за рівнем свого заробітку очолюють списки найбільш прибуткових професій і в США, і в Європі...

 

 

У США «люди в білих халатах» сформували свою десятку найуспішніших, очолює яку хірург, який заробляє 220 тис. доларів на рік. На другому місці знаходиться анестезіолог, далі йдуть гінеколог-акушер і щелепно-лицьовий хірург. Замикає п'ятірку супердорогих лікарів терапевт.

Після докторів можливість заробити пристойні гроші відкривається на посаді генерального директора або головного виконавчого директора, відповідального за роботу всієї компанії і одержуючого в рік приблизно 167 тис. доларів. Якщо очолювати нічого не бажаєте, але в п'ятірку найбільш високооплачуваних професій світу увійти все одно дуже хочеться, тоді для вас підійде посада технічного керівника. Займіться виробництвом електронних приладів, напівпровідників, і 140 тис. доларів на рік вам забезпечені.

Льотчик цивільної авіації знаходиться на четвертій позиції. Його середній річний заробіток становить 134 тис. доларів. Правда, конкуренція в цій сфері з кожним роком зростає. Професія дантиста замикає п'ятірку найбільш високооплачуваних і приносить вмілому дантиста 132 660 доларів на рік.

На шостому місці - юрист зі своїми десятками підручників з усіх виду права, в спину яким дихає диспетчер служби управління повітряним рухом. Робота складна і відповідальна, але на що не підеш заради річних 100 тис. доларів.

Передостанні дві позиції в рейтингу найбільш високооплачуваних професій займають менеджери менеджери різних калібрів, середній річний дохід яких становить 99 230 доларів: восьме - менеджер з комп'ютерних та інформаційних систем; дев'яте - менеджер з маркетингу. На десятому місці - управлінець в галузі природничих наук, завдання якого контролювати роботу вчених різних напрямків.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com