тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловіки випробували родові перейми (відео)

Цікавий експеримент провели ведучі популярного голландського шоу «Піддослідні кролики». Вони прикріпили до себе спеціальні пристрої, щоб відчути біль, яку відчувають жінки при пологах. Телеведучі Валеріо Зено і Денніс Сторм в одному з випусків телепрограми добровільно вирішили опинитися на місці жінок які ось-ось мають родити, щоб зрозуміти, чому вони так репетують...

 

Для цього до їх живота прикріпили електроди, які посилають електричний заряд, по відчуттях схожий з болем при переймах. Експеримент тривав дві години, до кінця випробування бідолашні хлопці буквально вили і корчилися від болю. Після експерименту вони зізналися, що їх "перейми" були порівнянні з жорстокими тортурами. Варто відзначити, що у жінок пологи можуть тривати довше доби.

фирма продает оборудование


Це далеко не перший шокуючий експеримент, проведений Деннісом Стормом і Валеріо Зено. Раніше вони в прямому ефірі з'їли по шматочку м'яса один одного. Так, у Сторма відрізали шматок сідниці, а у Зено плоть взяли з живота. Примітно, що вони відмовилися коментувати смак чоловічини.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com