тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Pic Nic» - штани для трапези

Ера квадратних штанів Губки Боба підійшла до кінця - на арену вийшло нове дітище «двохштанинне». Італійська компанія Acquacalda подбала про любителів пікніків на свіжому повітрі і представила на розгляд споживачів новинку з тематичною назвою «Pic Nic». Ні, ці штани далеко не їстівні, хоч назва і натякає. Тому, всі спроби зняти з них пробу на смак і запах суворо не рекомендовані!..

 

 

Дизайнерські диво-брюки були придумані як альтернатива всяким покривалам на травичці і столам під деревами. Завдяки цим штанам тепер вирішено й питання про брак «посадкових місць», якщо ви захотіли провести свій полудень на свіжому повітрі.

Новинка являє собою до безглуздого «креативний» симбіоз «гаремних» брюк, джинсового матеріалу і ... столу. За задумом дизайнера, в них ви з легкістю зможете знайти собі місце в приміщеннях з браком стільців, коли намітився невеликий перерву на «поїсти печеньки з кавою». «Працюють» штани дуже просто. Щоб насолодитися їх перевагами в повній мірі, вам всього лише потрібно присісти на «м'яке місце» і схрестити ноги. Тканина натягується і виходить імпровізований столик для пікніка або швидкого обіду. Також збоку на брюках є зручна кишенька для того, щоб поставити туди яку-небудь ємність: стаканчик з напоєм, наприклад.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com