тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фляга-секрет FlaskTie

 

Розпивання алкогольних напоїв - далеко не та ініціатива, за яку вас просунуть по кар'єрних сходах (дивлячись, з ким розпивати, звичайно). Але якщо в офісі намічається неформальна вечірка з колегами, а начальство пильно стежить за порядком, то така цікава річ, як FlaskTie вам обов"язково пригодиться...

 

 

За допомогою новинки від британських дизайнерів можна пронести з собою якусь кількість коктейлю «контрабандою» і залишитися при цьому поза підозрою. Ніхто ж не стане перевіряти на запах і булькання вашої краватки?

Манірні англійці - це вам не наші співвітчизники, але випити теж люблять. Навіть на робочому місці. Спеціально для офісних трудяг дизайнери-гумористи придумали майже шпигунську флягу і нарекли її FlaskTie.

Як же відбувається таємне розпивання? Все просто: усередині звичайної на вигляд краватки (на сайті представлено шість забарвлень і все в смужку) з легкістю розміщується пакет для рідини аналогічної форми. У пакет заливаємо напій і до його «горлечка» під'єднуємо катетер, який також ховається під краваткою. Тепер від сторонніх очей все приховано. Видати може хіба що невелика трубка для пиття, яка розташовується на одному з кінців аксесуара. Тому стежте, щоб вона завжди була під прикриттям. Правда, особливо "погуляти" за допомогою алко-краватки не вийде: аксесуар дозволяє вмістити до 240 мл рідини. Така собі потаємна "чекушечка".

 

 


Какой должна быть Мужская одежда, как нужно ее подбирать с учетом индивидуальных особенностей, что главное здесь стиль или практичность? Ответ на эти и другие вопросы вы найдете на страницах сайта time4family.ru.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com