тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Італія.Туманна чарівність Тоскани.

Споглядаючи види італійської Тоскани я безуспішно намагаюся висловити словами свої емоції. Що саме так вразило мене в цьому пейзажі? В Італії багато прекрасних місць, але чомусь саме земля Тоскани, а точніше, хвилі пагорбів Валь д'Орчі вступають в якийсь метафізичний резонанс з хвилями душі. Душі моєї і, може бути, ще парочки мільйонів мандрівників, фотографів і художників всієї планети. Чарівні, абсолютно чарівні світанкові тумани!

 

Тепер я розумію, що значить закохатися в жінку - ніжну і прекрасну. Плавні і хвилюючі лінії тосканських пагорбів схожі на розкішні жіночі стегна, виступаючі з ранкового туману височини... Проте, мабуть, доволі порівнянь, кожен, дивлячись на ці чудові фото може щось собі уявити своє, інтимне (а може і ні), унікальне,  яке викликає не тільки естетичне, але і чуттєве задоволення.

 

 

 

До речі, дуже часто можна зустріти фразу про смарагдову зелень Тоскани - це не мовні викрутаси. Зелень дійсно тут дивно яскрава, з переливами та вкрапленнями жовтих кольорів. Після посушливого літа вже пройшли дощі і пагорби знову зазеленіли, як навесні.

А це вже Валь д'Орча. Абсолютно приголомшлива земля, що лежить на південь від Сієни. Дивовижний рельєф, який змінюється в залежності від освітлення і пори року. У деяких місцях ці пагорби нагадує "звичайний" місячний пейзаж.

 

 

Коментарі  

 
0 # Лю 11.12.2012 22:07
Дуже красиво!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Анна 13.12.2012 21:52
Пейзажі надзвичайно красиві!!! Але і опис цієї красоти приємно вразив. Автор цих рядків ніби тільки що повернувся з Тоскани...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com