тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Де сховатися від кінця світу

На порозі майбутнього кінця світу, початок якого пророкують на 21.12. 2012, віруючому люду пропонують сховатися в ковчегах і бункерах, запастися набором найнеобхіднішого, переїхати в регіони більш сприятливі для зустрічі "кінця". А деякі туристичні клуби в Україні пропонує на цей час сходити в похід в найбезпечніші місця країни...

 

 

Такі пропозиції стали з'являтися на форумах любителів пішого туризму. За однією з поширених версій, у зв'язку зі зміною магнітних полюсів планети, можливі руху тектонічних плит, що викличе величезні цунамі. Їх хвилі можуть піднятися на висоту до 500 метрів. Потоне майже вся Європа і центральна частина Росії. Океан заллє поверхню суші на два-три дні, а потім поступово зійде в колишні межі. Виживуть лише ті, до кого не добереться вода, - розповідають з гумором організатори маршруту.

Дасть Бог нічого цього не відбудеться, але перечекати небезпечні дні в Україні є де. Це Карпати і Крим. У Карпатах пропонуються походи в Верховинський район Івано-Франківської області, де висота поселень над рівнем моря становить понад 800 метрів. Цунамі сюди не повинен дійти. Другий варіант маршруту - похід у Крим. Учасників зустрінуть в Сімферополі і відправляться на гірський перевал Ангарський, що на півдорозі до Алушти. Висота над рівнем моря понад 700 метрів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com