тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Багами. Блакитна діра Діна

Блакитна діра Діна - це найглибша з відомих у світі карстових воронок з морською водою. Її глибина складає 202 метра (663 фути), а діаметр від 25 до 35 метрів (82-115 футів) на поверхні і до 100 метрів (330 футів) при спуску на глибину. Вона розташовується в бухті на заході від міста Кларенс на Лонг-Айленд, Багами...

 

Блакитна діра Діна - улюблене місце спортсменів, що займаються вільним зануренням. Любителі екстремального підводного плавання прибувають сюди з усього світу, проте трапляються і трагічні випадки, в основному викликані відсутністю спеціальної підготовки.

Блакитна діра - термін, який часто вживається по відношенню до підводних криниць, заповненим водою. Вхід в такі колодязі розташований нижче поверхні води. Блакитні діри, імовірно, були утворені в результаті різних карстових процесів, наприклад, в результаті вимивання тріщин у вапнякових породах під дією дощових вод. Пізніше ж рівень моря, який був набагато нижчий за часів Льодовикового періоду (бл. 15 000 років до н. Е..), підвищився до нинішнього рівня.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com