тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

М"який автомобіль iSAVE-SC1 (відео)

Триколісний моторолер з дахом, корпус якого зовні оснащений м'якими подушками, може комусь здатися вихідцем з коміксів. Але японці серйозні: мовляв, на тісних вуличках новинка допоможе уникнути травм при наїздах на пішоходів. Дивний на вигляд транспортний засіб на ім'я iSAVE-SC1 створено японською компанією Humanix в кооперації з вченими з університету Хіросіми (Hiroshima University).

 

 

Тримісний «айсейв» не можна назвати повноцінним функціональним автомобілем, Його можна використовувати для рекламно-маркетингових цілей, продвижение сайта seo автомобільної і суміжних тематик, розважально-екскурсійних цілях, тощо. Максимальна швидкість цього апарату складає всього 50 км/год. Перший зразок "м'якої тачки" прийшовся до вподоби публіці, але і розвеселив її, чесно кажучи, такий апарат якось важкувато сприймати серйозно.

А ось нещодавно в Хіросімі представили передсерійний варіант, що називається iSAVE-SC1. У ньому японці серйозно переглянули компонування помінявши розташування коліс, сидіння, панелі управління, залишивши, фактично, тільки основоположну ідею зовнішніх надувних подушок повищеної безпеки. Виробник оголосив, що має намір випустити партію в 100 екземплярів таких забавних машинок за ціною 790 000 ієн ($ 10 140).

В засобах масової інформації кажуть, що вже поступили перші закази, і стає очевидним, для кого вони найкраще підійдуть Улыбаюсь


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com