тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок посеред дороги

Незвичайний пам'ятник людській жадібності з'явився в китайській провінції Чженцзян. Будівництво нової дороги в регіоні передбачало солідні відступні господарям будинків, які належало знести. За переїзд в інше місце сімейство Баоген спершу погодилося на певну суму компенсації, проте в найостанніший момент вирішило, що цього буде мало і заломило занадто велику ціну. Щоб не йти на поводу шантажистів, відповідальні за будівництво дороги вирішили проблему досить оригінальним чином...

 

Тепер господарям варто задуматися про пішохідний перехід в будинок. Пікантності ситуації додає напівзруйнований стан будинку: сусіди подружжя Баоген виселилися, а їх житлоплощу знищено. Заради безпеки цієї родини суміжні кімнати будинку залишили недоторканими.

Автомобілісти з побоюванням об'їжджають навколо будинку, ніхто не знає що на думці сердитих господарів. Можуть і плюнути з балкона, і "випадково" упустити діжку з квітами. На ніч господарі світло у вікнах, щоб автомобілісти здалеку бачили перешкоду. Поки обійшлося без зіткнення з будинком, але місцеві вважають, що це тільки питання часу.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com