тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Про моноцикл

 

Пам'ятаєте, ми з вами детально розглядали історію моноцикла, а тепер ось пропоную ознайомитися з чимось більш близьким і доступним вже зараз. Виявляється ця тема не забута і отримує подальше поширення. У листопаді 2011 року в офісі компанії Ryno Motors, заснованої інженером Крісом Ноффманом (Chris Hoffmann) було оголошено про випуск лімітованої серії одноколісного самобалансованого скутера Ryno, що передує масовому виробництву новинки...

 

Йшлося про 50 примірниках ручної збірки вартістю по $ 25 000 кожен. Концепт електричного одноколісного моноцикла був представлений компанією Ryno Motors ще в 2010 році. Тоді його творці припускали, що вартість одного примірника становитиме $ 3500, але запускати Ryno в масове виробництво не поспішали.

Маса моноцикла становить 57 кг. Повного заряду акумулятора достатньо для подолання 48 км зі швидкістю близько 40 км/год. Про стан батареї користувачеві вказує система моніторингу, змінюючи колір індикатора: при повному заряді індикатор світиться зеленим кольором, коли харчування залишилося менше 25% - жовтим, менше 5% - червоним. Щоб знову зарядити батарею достатньо півтори години.

А тепер кілька слів про керування. Тут все просто: нахил корпуса вперед приводить до прискорення моноцикла, назад - до гальмування, вліво або вправо - відповідний поворот. При чому моноцикл сам підтримує своє стійке положення під час руху, баланс пристрою відстежують приховані всередині корпусу датчики.

 
Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com