тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стежка смерті (Huashan Mountain)

Якщо ви жити не можете без гострих відчуттів і просто мрієте про нові порції адреналіну, то екстремальний «атракціон» на китайській горі Хуашань - саме для вас! Сюди приїжджають і сміливці, котрі хочуть довести собі і світу власне свою безстрашність, і слабкі духом люди, які мріють позбавитися від внутрішньої невпевненості, і інших комплексів. Huashan Mountain - це ефективна пігулка від страхів і досить дієвий вітамін самоствердження.

Колись я вже писав про це миле місце, але відрив в мережі ще кілька гарних фоток. Дивіться і релаксуйте...

 

 

 

Квіткова гора, а саме так перекладається слово Хуашань - це священна китайська гора, що об'єднала п'ять вершин, що мають форму пелюстки, і розташована недалеко від міста Сіань в провінції Шеньсі. Тут прокладено чимало захоплюючих туристичних маршрутів - серед них є і підйоми на канатній дорозі, і піші сходження. Допитливі мандрівники при бажанні можуть дістатися до кожного з п'яти піків Хуашань - Південного, Північного, Західного, Східного та Центрального. Найзручніше скористатися фунікулером і піднятися від підніжжя Північної гори до її вершини.

Але є і такий туристичний маршрут, який здатний довести найбільш вразливих туристів до непритомного стану - це перехід від Північної вершини Хуашань до Південної. Деякі подорожні, зробивши перший крок, буквально каменіют від жаху, не в силах розчепити зсудомлені пальці і зрушитися з місця. І в цьому немає нічого дивного. Цю дорогу, прокладену уздовж прямовисних вертикальних скель, не даремно називають стежкою смерті (щось подібне - дорога смерті в Болівії, про яку я вже раніше теж писав) - зірватися з вузьких дощок в бездонну прірву означало б вірну загибель, але потік туристів, що прагнуть здійснити ризиковане сходження з кожним роком тільки продовжує збільшуватись. Нагородою відважним туристам стане не тільки чудова панорама, що відкривається з Південної вершини - найвищою з усіх п'яти «пелюсток» квітки Хуашань, але і цілий букет бурхливих емоцій, які відчувають здолалі підйом подорожні.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com