тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найкурйозніші оголошення літа 2012 року.

Економічна криза відступила, і на сучасному кадровому ринку тепер усе рідше можна зустріти пропозиції з мізерними заробітними платами, але і вакансій доглядачів островів з нечуваними окладами вже також немає.

Серйозні видання, як для прикладу портал оголошення Житомира, друкують сарйозні пропозиції, але часом можна зустріти досить курйозні і екзотичні оголошення про роботу, що розміщувалися минулого літа на провідних рекрутингових сайтах Рунета...

 

 

У перших числах червня в базі вакансій сайту «hh.ru» ще можна було зустріти пропозицію про прийом на роботу інтернет-маркетолога, який повинен був працювати від десяти до дванадцяти годин на добу по п'ять днів на тиждень. Співробітникові належало трудитися в офісі, розташованому на Балі. Працівникові пропонувався поруч розташований басейн, безкоштовні обіди, кальян, кава, пуфи, повний холодильник продуктів, а також оплачувані поїздки на батьківщину, офіційне оформлення та заробітна плата від 50 тисяч рублів на місяць.

 

За інформацією представників сервісу «Яндекс. Робота »,в літній період часу особливо актуальними були позиції збирачів грибів та клоунів. Останні фахівці настільки важливі для країни, що держава навіть скасувала квоти для трудових мігрантів з зазначеної професії. Середньостатистичний російський клоун вправі вимагати від роботодавця до 30 тисяч рублів місячного окладу.

 

Особливим попитом, як і раніше, продовжують користуватися просто непитущі фахівці. До їх числа відносяться непитущі вантажники, водії, диспетчери, бджолярі і навіть торгові представники.   У липні в агентство з підбору кадрів «Adecco» надійшло замовлення на підбір групи зварників, кожен з яких повинен був вільно володіти англійською мовою.

 

Іноді серед незвичайних вакансій зустрічаються такі, які, здавалося б, вже давно повинні були існувати. До прикладу, минулого літа провідній столичній лікарні знадобився фахівець з розшифровки почерку доктора. Кандидату пропонувалася робота по віддаленій схемі із заробітною платою - за домовленістю.

 

 

Юлія Лисенко, начальник відділу оренди персоналу кадрового агентства «Анкор» розповіла, як зарубіжна алкогольна компанія підшукувала людину на посаду «целувач моделей». Таким чином відомий бренд не тільки вирішував завдання з підбору кадрів, але і займався популяризацією власного імені. Іноземні компанії, за словами пані Лисенко, проводять подібні акції регулярно з метою залучення молоді. В цілому експерт вважає, що кадровий ринок є ще дуже молодим, а тому креативні і курйозні вакансії тут зустрічаються рідше, ніж на заході.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com