тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Образливий кущ.

В англійському Уоркширі поліція звернулася до місцевого садівника з наполегливим проханням внести зміни у зовнішній вигляд куща, що має форму середнього пальця людської руки. Представники влади в бесіді з 53-річним Річардом Джексоном посилалися на анонімну скаргу, яка надійшла від невідомого місцевого жителя. Як з'ясувалося, кущ, що здався надто образливим автору скарги росте в саду вже вісім років.

 

 


Безкоштовна доставка квітів flowerstore.org.ua у Львові є лідером серед флористичних компаній Львова. Серед переваг можна відзначити: завжди свіжі квіти і швидка доставка!


Чимало часу витратив садівник на догляд та стрижку рослини з тим, щоб збереглася його унікальна форма. До цих пір кущ нікому не заважав, а навпаки викликав виключно позитивні емоції у сусідів і гостей району, зауважує Джексон. Садовод повідомляє, що поліцейський попросив видозмінити форму куща, з тим, щоб не порушувати громадський порядок, але автор творіння відмовився. В цей час жителі сусіднього Стаффордшир організували кампанію на підтримку оригінального куща.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com