тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як позбавитись нервових зривів

Нижче наведено кілька оригінальних способів, які не тільки допоможуть привести нерви в порядок, але і розслабитися і просто відпочити.

Головним заспокійливим засобом для мільйонів дівчат є фільми зі щасливим кінцем. Їх придумали під час Великої депресії для того, щоб не засмучуватися через економічну кризу, і спалахів поліомієліту. Тоді Міністерство культури США заборонило знімати фільми з сумним кінцем.

Проте, виявляється, є ще більш дивні способи знімати нервову напругу...

 

 

 


Пропонуємо папір офісний по найкращій вартості


 

Змії-масажисти

Ада Барак - це ізраїльський лікар-терапевт, який придумав незвичайний спосіб лікування нервового зриву і зняття напруги - масаж зміями. Така практика існує в Ізраїлі в невеликому селі Талмей-Елазар. Як і в салоні краси у кожної змії своя область впливу. Одні (які потоньше) заспокоюють і розслабляють, інші (що більші) покликані знімати фізичну біль у суглобах. Змії абсолютно не отруйні. Але навіть незважаючи на цей факт навряд чи міському європейцеві вдасться розслабитися, коли по його тілу розповзаються нехай абсолютно нешкідливі, але змії.

 

У монастир

У Барселоні в одному з монастирів орден Sakyа Tashi Ling проводить регулярні заняття з йоги і медитації. Буддійські монахи навіть випустили альбом під назвою The Buddhist monks (в 2006 році), який протягом декількох тижнів був у перших рядках національних чартів Іспанії. Піснеспіви мають сучасне аранжування, але вона не заважає налаштовуватися на позитивний лад, вивільняти позитивну енергію. Буддійські піснеспіви - відмінний спосіб лікування нервового зриву, справжній гімн спокою.

 

Жаротерапія

Виявляється, поганий настрій може піти разом з потом. Так вважають ті, хто практикує тибетське мистецтво гарячого масажу. Суть процедури в наступному: тіло накривається товстенним шаром (і не одним) рушників. Потім рушники поливаються медичним спиртом. Після спирт підпалюють. Після закінчення процедури пацієнта пригощають зеленим чаєм. Вважається, що вогненна процедура дозволяє боротися з безсонням і зміцнює нерви. Як би не довелося після цієї сауни заспокоюватися заново!

 

Шматочок чорнозему

Найпростіший і популярний спосіб зняти нервову напругу - з'їсти що-небудь солодке. Але така харчова терапія призводить до нового стресу - її наслідки вже дуже вагом в прямому сенсі. А ось на африканському континенті з'явився продукт, який діє цілеспрямовано і при цьому не псує фігуру - ампо - земляне блюдо, яке готується легко і просто. Для цього потрібен шматок африканського чорнозему (свіжий). З нього зліпити цеглинку і накришити на тоненькі соломинки. Ці рулетики очікуються у продажу в Англії.

 

Антистресове молоко

Більш смачний метод позбавлення від стресу придумали в Японії. Компанія по виробництву продуктів харчування Nakazawa Foods випустила "Доросле молоко" від стресу. Ефект досягається за рахунок того, що корів доять один раз в день - на світанку. Так в молоці зберігається більше мелатоніну - антистресової гормону. Правда, коштує таке молоко в 30 разів дорожче звичайного, але зате ефект миттєвий. Воно рекомендується водіям, тим, хто працює і сидить вдома з дітьми, загалом, всім панночкам, які терміново потребують відпочинку.

 

контакт - nioplanband@gmail.com