тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шокуючі пристрасті у Страсну П'ятницю (5 фото)

Ось таку картину можна побачити щорічно в Страсну п'ятницю перед католицьким Великоднем в декількох десятках кілометрах від сучасної столиці Філіппін Маніли, в містечку Сан-Фернандо. Десяток релігійних фанатиків в силу даної собі обітниці, або просто в якості добровільного прийнятого покарання за гріхи дозволяють себе розіп'яти, повторюючи хресні муки Христа...

 

 

 

Кисті їх рук і стопи прибивають до дерева десятисантиметровими продезінфікованими спиртом цвяхами. Ніяке знеболення при цьому не використовується, добровільці терплять справжню біль, правда залишаються на хресті вони не більше пяти хвилин, після чого учасників цієї моторошної церемонії ретельно оглядає спеціальна "медкомісія".

Таке шоу приваблює в це містечко багато туристів з усього світу. В останні роки місцева влада намагаються не допускати туристів місця імпровізованого розп'яття. Рішення влади привітав Ватикан, який багато разів виступав з осудом натуралістичних "перегинів" в філіппінських форм народного католицького благочестя.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com