тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Знайомтеся, Володимир Володимирович Путін

Він багато разів лежав у психіатричних лікарнях, але діагнозу так і не отримав. В останньому висновку лікарів йдеться, що він "може приймати важливі рішення і брати участь у громадському житті". Він - нова зірка рунету, герой скандальних репортажів російських ЗМІ, порушник спокою, руйнівник суспільних стереотипів. Андрій Христофоров, більш відомий як Древарх-Просвітлений, в сорок років усвідомив, що він дерево. Його акції на захист зелених насаджень гримлять сильніше, весь Грінпіс разом узятий, а епопею зі зміною імен висвітлював практично кожен центральний телеканал...

 

Він ходить голим по державним установам, забирається на новорічні ялинки, їздить по місту на так званому древарх-мобіле з мигалкою на голові і мітить двері всіх організацій наклейкою із зображенням дерева.

А нещодавно у своєму звичному одязі - лахмітті був затриманий на Червоній площі, правда тоді він ще не був Володимиром Володимировичем Путіним, новинні сайти написали, що Дмитра Анатолійовича Медведєва відправили в психіатричну лікарню. Кожен раз, коли на Древарха приходить знамення згори, він змінює ім'я. Древарх вже змінив 23 паспорта, а імен ще більше - ім'я можна змінювати раз в 10 днів, а паспорт тільки раз на місяць, от і виходить, що між двома новими червоними книжечками йдуть ще два-три свідоцтва про зміну імен. Він був Михайло Васильовичем Ломоносовим, Августом Літнієвичем, Жовтнем Осенієвичем, Березнем Весеннієвічем, носив імена губернаторів, політиків та інших відомих людей.

Себе Древарх вважає середньою статтю, як і слово "дерево", і судиться з державою за визнання цієї статі в документах. Чотири верхніх татуювання дерева на голові означають вселенську гармонію, а дерево на потилиці має четверте око, і дозволяє Древархові бачити те, що в нього робиться за спиною.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com