тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Project Glass - Окуляри майбутнього від Google ( тут фото + відео)

Project Glass

Компанія Google представила так звані "окуляри додаткової реальності" - такий собі аналог смарфону, вбудований в окулярну оправу, що реагує на голосові команди, і видає інформацію на прозорий екран-лінзи. Проект Project Glass відрізняється мініатюрним стильним дизайном і розширеною функціональністю...

 

 

 

Короткий опис пристрою і відеоролик з демонстрацією його функцій був представлений на сайті соціальної мережі Google +. Там же розробники відзначили, що їм необхідно почути думку потенційних користувачів про те, що б їм ще хотілося побачити в Project Glass, так що будь-яка людина може залишити для Google коментар з побажаннями.

Зовні окуляри представляють собою обтічну оправу з вбудованим мікрофоном і невеликою лінзою над правим оком. Виріб Project Glass буде працювати на базі операційної системи Android. Вони можуть виконувати 14 різних завдань, у тому числі визначати місцезнаходження користувача, надавати інформацію про погоду і нагадувати про заплановані заходи. Інші функції включають в себе можливість прокласти маршрут до місця призначення, зробити фотографію, тут же виклавши її в соціальних мережах.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com