тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як у Китаї підробляють м'ясо (5 фото)

Як у Китаї підробляють м'ясо

Всім нам добре відомо, що Китай є одним зі світових центрів підробок все і вся. Приміром, в Піднебесній з шматка недорогої свинини, або ще більш дешевої курятини готують дорогі яловичі стейки і рагу. Кулінари з одного ресторану національної китайської кухні у місті Хефей нещодавно відкрили секрет таємничого перетворення одного виду мяса в інший...

 

 

Весь секрет полягає в так званому «яловичому екстракті» Zeng Xiang Ji. З його допомогою курятину або свинину за годину з невеликим можна легко перетворити на «яловичину».

За допомогою речовини в цьому пакетику відбивають у свинини властивий їй запах, а власне маринують у речовині з каністри.

Зліва - шматок свинини, замаринований в соусі з екстрактом, а праворуч - натуральна свинина.

Годинку термічної обробки і отримується така з вигляду смачна страва. Ось так ось. Трохи винахідливості, і що називається рецепт із серії «господині на замітку».

Правда, китайські лікарі кажуть, що часте використання яловичого екстракту не йде на користь людському організму і може стати причиною онкологічних і багатьох інших небезпечних захворювань. А може таке і у нас уже навчились робити? Цілком можливо.

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com