тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Літаючий автомобіль Terrafugia Transition (фото + відео)

Літаючий автомобіль

Літаючі автомобілі - це чи не найзаповітніша мрія фанатів наукової фантастики? Письменники та науковці пишуть про цей вид транспорту вже майже сотню років. І ось нарешті їхня мрія здійснилася. Transition від компанії Terrafugia - це не проект літаючого автомобіля, це вже реально існуюче засіб пересування, який надійде в продаж буквально через кілька місяців...

 

 

До кінця 2012-го року буде випущена сотня таких літаючих автомобілів. Щасливими власниками перших екземплярів Terrafugia Transition стануть ті, хто повірив компанії-виробнику ще кілька років тому і вніс депозит у розмірі 10 000 доларів. Повна ж вартість машини-літака становить 279 000 доларів США. За ці гроші покупець отримає двомісний автомобіль, який має складні крила.

На ньому цілком можна їздити по дорогах, розвиваючи швидкість в 200 кілометрів на годину. А, якщо розправити крила, то можна і злетіти. Для цього Terrafugia Transition знадобиться рівна ділянка дороги довжиною 1700 метрів з більш-менш нормальним асфальтом. У повітрі ж швидкість цього авточуда приблизно 200 км/год.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com