тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Суші - гігант

Якщо ви рахуєте себе пристрастним поціновувачем суші, тоді вам би сподобалась одна японська "забігайлівка". В японському місті Андзі (префектура Аїті) є вельми незвичайний ресторан під назвою Umewaka, що пропонує своїм відвідувачам скуштувати гігантські суші...

 


У нас вы можете заказать суши киев на дом или в офис. Качество отменное, цены не кусаются, а еще мы регулярно проводим акции!

 

 

 

 

Наприклад, ролл «футомакі» в діаметрі становить 20 см і важить близько 6 кілограм. Він готується з різноманітних видів риби і морепродуктів, покладених на 2-метровий лист сушених водоростей норі. Щоб осилити таку порцію, потрібно бути дуже масивною і дуже голодною людиною, так як один гіганторолл дорівнює приблизно 40-ка звичайним. А також потрібно бути і небідною людиною, оскільки вартість однієї такої порції становить близько 15 000 ієн (більше 2000 гривнів!), і замовляти її потрібно за кілька днів. А ще ресторан пропонує інші гігантські порції національної японської кухні: ікура гункан макідзусі і нігірідзусі з восьминогом, кальмаром, тунцем і тамагоякі, що подаються на здоровенній дерев'яній підставці. Якщо ж для вас ці порції не здадуться величезними, то вам по-приколу піднесуть набір мікросуші в сірниковій коробці, щоб було з чим порівняти.

 

 

Теги:
 

Коментарі  

 
0 # Анна 11.04.2012 22:04
Ну і що, що велика порція. Може бути, як колись розповідалось в одному веселенькому номері: "АДИН ДЫН НА ВЕСЬ ОТДЕЛ". :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com