тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тонкощі вибору світлодіодних лампочок

В даний час багато користувачів, купуючи освітлювальні прилади, зупиняють свій вибір на led-лампах. Світлодіодні лампочки є найбільш працездатними і економічними. Застосовуючи новітні технології, виробники світлодіодних ламп розробили величезну кількість моделей. У нашій статті розглянемо світлодіодні лампи для будинку - як вибрати якісні і не прогадати.


Світлодіодна лампочка є складним електронним пристроєм, який складається з декількох модулів і великої кількості електронних компонентів. Поєднання цих модулів створює єдиний пристрій, яке характеризується технічними параметрами, необхідними при виборі освітлювального приладу.

Світлодіодні лампочки мають цілу низку переваг:

- можуть функціонувати протягом 30000-100 000 годин;

- економне електроспоживання - до 11 Вт / год;

- не містять небезпечних металів, шкідливих для здоров'я людини, на відміну від енергозберігаючих ламп, для яких потрібна спеціальна утилізація;

- не володіють інфрачервоним і ультрафіолетовим випромінюванням;

- в порівнянні з лампами розжарювання LED-світильники в процесі роботи практично не нагріваються, таким чином відбувається додаткова економія електроенергії;

- є стійкими до вібрацій і механічних впливів.

Які світлодіодні лампи краще вибрати для будинку?

Вибирати освітлення для будинку потрібно ретельно, оскільки в основному темний час доби доводиться проводити за буденними домашніми справами, і в цьому випадку протягом довгого часу необхідний максимальне комфортне освітлення.

Визначаємося з потужністю Потужність є першим критерієм, на який, як правило, споживачі звертають увагу. Економічність приладу залежить від того, яка кількість Ватт споживає ваш джерело світла, і складається з споживання енергії драйвера і вбудованих світлодіодів.

Важливо! Для вибору світлодіодної лампи по потужності потрібно раніше використовуваний показник лампи розжарювання розділити на 5. Якщо ваш джерело світла був на 75 Вт, то вам буде потрібно сучасний LED-світильник всього на 15 Вт.

Однак недостатньо враховувати тільки потужність, також звертати увагу треба і на напругу. Сучасні квартири в основному розраховані на застосування двох варіантів освітлювальних приладів, таких як 12 і 220 В. Якщо в приміщенні є підвищена вологість або якщо ви встановлюєте світло в натяжних стелях, то в цьому випадку в основному застосовується 12 В.

Світловий потік

Якщо прибрати лампу розжарювання, ви звертали увагу на споживану потужність, то зупиняючи свій вибір на LED-світильниках, вам слід враховувати світловий потік, або так звану яскравість. Такий показник вимірюється в люменах. Для світлодіодних ламп основною перевагою є присутність потужного світлового потоку при відносно низькому споживанні електричної енергії.

Проведемо порівняльний аналіз світлодіодних світильників і ламп розжарювання в співвідношенні світлового потоку.

Як вибрати світлодіодні лампи для будинку по потужності і світловіддачі: При виборі лампи розжарювання 25 Вт можна використовувати світлодіодний світильник всього 3 Вт, що відповідає потоку світла 250 Лм. Вибираючи лампу розжарювання 40 Вт, можна підібрати "економку" на 5 Вт, з потоком світла 400 Лм. Для лампи розжарювання в 60 Вт підходить LED-світильник на 8 Вт, при потоці світла 650 Лм. "Сотка" відповідає світлодіодним лампі на 14 Вт, яка характеризується потоком світла 1300 Лм. При необхідності використовувати лампу розжарювання на 150 Вт, можна скористатися "економкою" на 22 Вт, що відповідає потоку світла на 2100 Лм.

Яку колірну температуру вибрати?

Колірна температура вимірюється в градусах Кельвіна. Чим меншим показником характеризується світлодіодна лампа, тим жовтіше світло, що випромінюється приладом. Багато споживачів, використовуючи лампи розжарювання, які характеризуються показником 2700-3 500 K, звикли керуватися теплим світлом при виборі світлодіодних ламп для домашнього застосування.

При виборі колірної гами фахівці радять встановлювати світлодіодні прилади, з огляду на призначення приміщення:

- Білий, холодний колір, який має показник 6000-6400 К, що нагадує денне природне світло, прекрасно підходить для коридору.

- Нейтральні і тепло-білі кольори з показником 3000-5000 К використовуються в дитячих, віталень і спальнях, оскільки є найбільш комфортними для людського сприйняття.

 


Якщо вам потрібні якісні світлодіодні лампи і світильники, відвідайте інтернет-магазин GoodLed, саме тут представлено широкий вибір якісно продукції відомих вітчизняних і зарубіжних виробників.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com