тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нетрадиційна плитка Corset Wall Tiles від Apbutus + Denman додасть глибину і пікантність стін

Настінна плитка у вигляді корсета (Corset Wall Tiles) виготовлена ​​канадською студією Apbutus + Denman, що займається розробкою оригінальних елементів для декорування приміщень. Створена ними продукція відрізняється різноманітною текстурою, неповторними візерунками і грою тіней.


Монтаж виконується не стандартним способом, а на деякій відстані від стіни. Звичайно, такий спосіб трохи зменшить площу кімнати, але при цьому додасть ефект глибини будь-якій поверхні, тим самим компенсуючи цей недолік. Облицьовувати стіну можна повністю або частково у вигляді панно, в будь-якому випадку це буде виглядати ефектно.

На ринку цей проект оцінений по достоїнству, завдяки своїм індивідуальним і пікантному дизайну. Її стандартний розмір становить 30 × 30 см, але можливе виготовлення і за параметрами споживача. Шнур пропонується в шести кольорах - білий, чорний, синій, жовтий, зелений і червоний.

 


Таке виконання плитки дійсно вражає і в якості обробки прекрасно впишеться як в сучасний інтер'єр, так і в традиційно оформлене приміщення. Але виникає питання, чи не буде складним процес прибирання? І чи можна таким дизайном залучити чоловіка до домашніх справ?

 


Благодаря замечательному керамическому покрытию серии Azteca Kerstone вы сможете реализовать самые изысканные и оригинальные дизайнерские идеи!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com