тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Morgan Stanley: вартість YouTube становить $ 160 млрд

Інвестиційний банк Morgan Stanley оцінив YouTube в $ 160 млрд. Стільки б коштував відеосервіс, будь він самостійною компанією. Якщо оцінка Morgan Stanley вірна, то YouTube може коштувати більше General Electric, IBM, PepsiCo, Comcast або Walt Disney Co.

 

 

Так як представники Goolge (йому належить YouTube) не розкривають показники сервісу, експертам довелося давати оцінку на основі власних розрахунків. Таким чином передбачувана капіталізація YouTube є очікуваною виручкою в 2019 році, помножену на мультиплікатор 7х.

Google купив YouTube в 2006 році за $ 1,65 млрд. За оцінками Morgan Stanley, за 12 років відеохостинг став найдорожчим медіапроектом в світі. Аналітики вважають, що після запуску YouTube Premium і YouTube Music сервіс буде коштувати ще дорожче.

Представники Morgan Stanley також повідомили, що музика є найбільш споживаним типом контенту в YouTube. 36% користувачів відвідують сайт заради неї кожен день, в той час як заради кіно це робить тільки 22% аудиторії, а заради ТВ-контенту - 20%. Експерти прогнозують, що кожен мільйон користувачів, який оформив платну підписку на музичний сервіс, додасть 1% до виручки YouTube.

Нагадаємо, на початку травня стало відомо, що за 10 місяців аудиторія YouTube зросла на 300 млн користувачів. Зараз аудиторія платформи становить 1,8 млрд осіб.


 


Как сделать нужные настройки вконтакте, а также ефективнее и удобнее работать с этим и другими популярными сервисами узнайте на страницах ютюб-канала Хомяк Компьютерный.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com