тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сигналізація в квартиру: як вибрати найкращий варіант

Для захисту будинків і квартир від «непроханих» гостей існує безліч різних охоронних систем, комплексів і пристосувань. На ринку можна придбати як механічні, так і електронні пристосування, які дозволять своєчасно виявити проникнення на об'єкт і попередити про це відповідні охоронні служби та власників об'єкту, що охороняється.

 

 

Одними з найбільш ефективних і функціональних засобів захисту від грабіжників вважається охранная сигнализация. Завдяки широкому вибору такого типу охоронних систем можна легко підібрати оптимальну конфігурацію системи безпеки, яка захистить матеріальні цінності, що зберігаються в будинку.

Щоб спростити вибір сигналізації, важливо розібратися які види такого роду охоронних систем існують, і які можливості вони надають.

Автономні сигналізації

Ці системи являють собою комплекс пристроїв, які встановлюються на об'єкті для визначення проникнення і попередження про це за допомогою звукових і візуальних пристроїв. Основними елементами, за допомогою яких фіксується проникнення, є охоронні датчики, які підключаються до центрального пульту управління. У разі виникнення небезпечної ситуації сигнал тривоги від датчика передається до центрального модуля, а той, у свою чергу, подає виконавчий сигнал на зовнішні виконавчі системи (звукова сирена, стробовспишка та ін.). Постановка на охорону і зняття з неї може здійснюватися через цифрову клавіатуру панелі електронного блоку або за допомогою дистанційного брелока.

GSM-сигналізації

Це високотехнологічні системи захисту різних об'єктів, які використовують для передачі сигналів тривоги власнику і охоронним службам стільниковий зв'язок. На території об'єкту, що охороняється монтуються спеціальні датчики, які пов'язані з GSM-модулем, вбудованим в центральний блок сигналізації. При порушенні охоронного периметра відбудеться посилка тривожного сигналу на мобільні пристрої власника об'єкта, а також до охоронної служби, яка обслуговує даний об'єкт.

Сигналізації, що підключаються по телефонній лінії

Ці системи передбачають установку на об'єкті охоронних датчиків, що підключаються до центрального пульту. У разі виникнення небезпеки, сигнал тривоги від пульта, використовуючи лінії звичайного зв'язку, передається на запрограмовані номери, які можуть належати охоронним відомствам або власнику об'єкта. Сигналізація з виходом на пульт охорони За класифікацією охоронних систем - це одна з найбільш надійних систем, яку зловмисникам складно обійти або відключити. Аналогічно, як і попередні сигналізації, вона також оснащується спеціальними охоронними датчиками, які передають сигнал тривоги до електронного модулю.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com