тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Китаї тестують першу безпілотну вантажівку

На території Чунцинського науково-дослідного інституту автомобільної інженерії проводять випробування першої китайської безпілотної вантажівки. В ході тестів, перевіряється відпрацювання алгоритмів роботи автомобіля в різних умовах - від руху в потоці по магістралях до орієнтації в місті. Також відпрацьовуються алгоритми роботи у важких умовах, таких як нерівні дороги, спуски, підйоми і багато іншого.

 

 

Для цього обладнали спеціальні ділянки. Автомобіль пересувається абсолютно автономно без участі людини в будь-яких умовах руху. Це стало можливим за рахунок розробки спеціального програмного забезпечення і високоточних камер.

Авто обладнане системою розпізнавання пішоходів, системою екстреного гальмування, адаптивного круїз-контролю, розпізнавання дорожніх знаків, а також стеження за дорожньою розміткою та високоточне супутникове позиціонування. В процесі випробувань, вантажівка накопичить величезна кількість дорожньої і параметричної інформації, яка стане базою для логістичних та транспортних систем.

Відзначимо, що роботи над безпілотним вантажним автомобілем почалися в 2016 році.

 


На сайте truck.ironhorse.ru вы узнаете об истории известного автопроизводителя MAN, состояние дел на сегодняшний день, перспективы развития. Также здесь представлен модельном ряд транспортных средств, с детальными техническими характеристиками.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com