тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Роботизована ложка: для тих, у кого трясуться руки

Компанія Liftware Level розробила роботизовану ложку, яка залишається в стабільному положенні при будь-якій трясці і не дозволяє людині розплескати її вміст. В першу чергу ця розробка стане в нагоді тим, хто страждає від порушення дрібної моторики і рухового апарату в цілому.

 

 

Піднести ложку до рота для дорослої людини може бути найлегшим завданням в світі, але для більшості людей, які страждають від обмеженої рухливості через травми, проблем з хребтом, інсультів та інших захворювань, це не так просто. А оскільки людина змушена кілька разів на день проробляти цю операцію, щоб не померти від голоду, такі люди щодня стикаються з цілою низкою незручностей, що доставляють часом чималий дискомфорт.

Компанія Liftware Level знайшла вихід із ситуації, розробивши спеціальну роботизовану ложку. Ця ложка оснащена двома датчиками і двома невеликими електромоторами, що дозволяє відстежувати рух рук користувачів і одночасно з цим регулювати положення ложки так, щоб з неї нічого не вихлюпувався.

Незважаючи на те, що пристрій одержав більшу популярність ще на стадії попереднього замовлення, це не єдина подібна розробка. Існує також Liftware Steady, що використовує аналогічний підхід, що пригнічує зайві коливання столового приладу. Обидва пристрої оснащені роз'ємом, що дозволяє замінити ложку на вилку, що робить прилад універсальним.

Це добре, оскільки ціна його досить висока - $ 195 за штуку. Як би там не було, для тих, кому доводиться щодня боротися з власним тілом, це може стати дуже значущим підмогою.

 


Павловский завод металлоизделий предлагает широкий асортимент изысканных оригинальных столовых приборов из нержавеющей стали.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com