тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Tesla побудує перше в Новій Зеландії сховище електроенергії

Енергетична компанія Mercury інвестує більше $ 2 млн в будівництво Powerpack від Tesla потужністю і продуктивністю 1МВт / 2 МВт * год. Це буде перше в Новій Зеландії сховище електроенергії, повністю інтегроване в загальну енергосистему, пише видання Electrek.

 

 

Реалізувавши кілька найбільших проектів в Австралії, Tesla виграла тендер на створення системи зберігання енергії Powerpack в Новій Зеландії.

«Ми вирішили працювати над розвитком цієї амбітної технології разом з Tesla, - заявив глава новозеландської енергетичної компанії Mercury Фрейзер Уайнрей. - Адже саме вона довела свою спроможність, запровадивши новаторські проекти по всьому світу».

Mercury інвестує більше $ 2 млн в будівництво системи зберігання енергії на 1МВт / 2 МВт * год. Це буде перша в Новій Зеландії система зберігання електроенергії, повністю інтегрована в загальну енергосистему. За словами Уайнрея, його компанія прагне забезпечити Нової Зеландії можливість перейти на чисту енергетику в усіх сферах життя, починаючи з транспорту і закінчуючи агропромисловим комплексом.

Звичайно, новозеландський Powerpack не можна порівняти за потужністю з південноавстралійським проектом Tesla, але в масштабах країни він буде найбільшим. Він не просто допоможе з балансуванням мережі, але і дозволить продавати надлишки електрики як на оптовому ринку електроенергії, так і на резервних ринках.

За даними Mercury, Tesla Powerpack 2 встановлять та підключать до мережі вже в серпні 2018 року.

 


Надежное эфективное электрощитовое оборудование предлагает официальный дистрибьютор ABB Украина - интернет-магазин Вольтлайн


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com