тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кросівки з жувальної гумки

Жувальну гумку жують все: і дорослі, і діти - щоб заспокоїтися, зайняти себе чимось або замість чищення зубів. Але в результаті люди залишають гумку прямо там, де жували: ліплять на столи та стільці, а частіше просто випльовують на землю. Щоб зменшити обсяги сміття, нідерландська компанія Gumdrop випустила кросівки з переробленої жувальної гумки.

Жувальну гумку, з якої були створені кросівки, зібрали прямо на вулицях Амстердама. Потім її перетворили в гранули і відправили на виробництво, де зробили підошву для взуття, яка нічим не поступається каучуковій. До речі, на підошві кросівок вирізана карта міста. Верхня частина взуття зроблена зі шкіри.

Представники Gumdrop розповідають, що кожного року на амстердамські тротуари люди випльовують 1,5 мільйона кілограмів жувальної гумки. А влада витрачає мільйони євро на її прибирання. Тепер їй знайшлося гідне застосування: на кожні чотири пари кросівок йде кілограм жуйки.

Представники Gumdrop кажуть, що це перша в світі пара взуття з жувальної гумки. Компанія хоче поширити проект і на інші великі міста і впровадити ще більш простий спосіб позбавлення від жувальної гумки. Кросівки надійдуть у продаж в червні 2018 року в рожевому і чорно-червоному кольорах. За одну пару доведеться викласти 190 євро.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com