тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Маяк Колумба - візитівка Санто-Домінго

Музей-мавзолей "Маяк Колумба" вважається одним з популярних символів Санто-Домінго - столиці Домінікани. Будівництво цієї будівлі зайняло кілька десятиліть, і було завершено лише до всесвітнього святкування 500-річчя відкриття Колумбом Америки в 1992 році.

 

 

Будівля виглядає не стільки красиво, скільки переконливо. Виконаний з білого мармуру монумент являє собою споруду у формі хреста, що вознісся на 211 метрів. Згідно із задумом архітектора "Маяк" повинен був дуже ефектно виглядати вночі, коли будівлю повинні були підсвічувати потужні прожектори, а в небо направлятися 150-метрові промені, які можна було б побачити з будь-якої точки столиці.

Дуже шкода, що це світлове рішення оцінити в даний час виявляється складно: через високу вартість електрики в столиці ці прожектори включаються тільки в дні великих свят.

 


Однак судити за зовнішнім виглядом про цей музей не варто. В його будинку знаходиться на зберіганні великий архів артефактів і документів, що відносяться до перших десятиліть панування на острові іспанців, крім того, тут відкрита бібліотека і виставкові зали. Частина експозиції також присвячена історії створення самого "Маяка".

В окремих залах можна познайомитися з історією і культурою тих країн світу, на пожертвування яких було завершено будівництво. Крім того, в музеї представлена ​​вражаюча колекція предметів і документів, що розповідають про подорожі Христофора Колумба, зроблених ним відкриттях і про те, яку спадщину залишилося на Карибах від іспанців.

А по посиланню https://dominicana-faq.livejournal.com/15095.html ви зможете замовити чудові тури в Домінікану.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com