тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Доповнена реальність від Leap Motion

Розробники з компанії Leap Motion запропонували незвичайну концепцію інтерфейсу для доповненої реальності. Вони створили додаток, який відображає через окуляри доповненої реальності віртуальні носимі пристрої. Наприклад, він може відображати панель з текстом і інтерактивними кнопками, яку можна «витягати» з долоні при необхідності...

 

 

На відміну від віртуальної реальності, технологія доповненої реальності має на увазі, що користувач бачить справжній світ, на який за допомогою окулярів або смартфона накладаються віртуальні об'єкти. Багато розробники пропонують використовувати доповнену реальність для реалістичних ігор, але інші вважають, що її можна використовувати для зручного відображення будь-якої інформації. Оскільки ця технологія знаходиться на початку свого розвитку, єдиного погляду на те, яким саме чином можна відображати інформацію в доповненої реальності поки немає, і розробники пропонують різні концепції інтерфейсів. Наприклад, стартап Magic Leap розробляє AR-окуляри, які, серед іншого, зможуть «закрпелять» на стінах віртуальні панелі, аналогічні телевізорів.

Додаток працює на модифікованих окулярах доповненої реальності Meta 2, на яких закріплений датчик компанії, що відслідковує положення рук користувача з великою точністю. Він може в реальному часі створювати тривимірну модель рук, що враховує положення всіх суглобів. Обчислення, необхідні для роботи програми, виробляються на комп'ютері, підключеному до окулярів.

 


На сайте worlddiary вы узнаете много интересных фактов о природе, научных открытиях, технических инновациях, исторических исследованиях, современном дизайне, архитектуре, модных тенденциях.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com