тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як вибрати пам'ятник на могилу?

Смерть завжди несподівана, навіть коли смерть близької людини була очікуваною, змиритися і прийняти цей факт дуже важко. У момент глибоких переживань зовсім немає місця думкам про життєвому. Але мирська суєта неминуча і доводиться замислюватися про організацію похорону і оформленні могили.


Основи вибору надгробка

Як правило, відразу після похорону ставлять тимчасове надгробок, у християн - це хрест. Така особливість пов'язана з тим, що земля дасть усадку і важкий камінь може провалитися. Зазвичай через рік, встановлюється постійний надгробок.

При виборі пам'ятника слід:

- врахувати на яку кількість поховань він розрахований;

- визначиться з форматом плити: горизонтальна, вертикальна або фігурна.

- вибрати матеріал, з якого він буде виготовлений.

 

Як вибрати матеріал для пам'ятника

В сучасних майстерень роблять пам'ятники з самих різних матеріалів. Найчастіше для цієї мети використовуються:

Граніт. Має хорошу стійкість до кліматичних умов: йому не страшний ні мороз, ні град, ні яскраві сонячні промені. Вироби з цього матеріалу характеризуються міцністю і довговічністю. Всі ці якості обумовлюють популярність граніту при виборі пам'ятника.

Мармур. Цей матеріал володіє меншою стійкістю до дії вологи, води і сонячних променів, ніж граніт, але якщо організувати правильний догляд за могилою померлого, то встановлений мармуровий пам'ятник здатний зберігати гарний зовнішній вигляд десятки і навіть сотні років. Цей матеріал характеризується міцністю, зносостійкість і термостійкість, яка дозволяє встановлювати мармурові пам'ятники в будь-якому кліматі.

Кам'яна крихта. При виробництві таких намогильних споруд в сполучний розчин (бетон або цемент) вмышують кам'яну крихту, після чого виробляють виливок пам'ятників в спеціальних формах. Надгробки, зроблені з цього матеріалу, зовні схожі на кам'яні і мають порівняно невисоку вартість. Технологія виготовлення тут проста, тому такий виріб може бути зроблено в короткі терміни.

Полімерграніт. У сфері ритуальної архітектури цей матеріал користується попитом. Пам'ятники, виготовлені з полімерграніта, міцні, довговічні, мають солідний зовнішній вигляд. Твердість матеріалу така ж, як і у натурального каменю, до того ж він має легку вагу.

Бронза або коване залізо. Стандартні залізні пам'ятники мають малу вагу, їх легко перевозити і встановлювати. Але і мінусів у подібних виробів досить: з них швидко злазить фарба, вони іржавіють. Що стосується кованого пам'ятника, то він виглядає як монолітна конструкція. Головне достоїнство такого варыанту - можливість зробити його художнє оформлення з урахуванням побажань замовника і навіть виконати цілий меморіальний комплекс.

Найчастіше родичі покійних роблять вибір на користь пам'ятника з граніту. Виріб з даного матеріалу здатне простояти дуже довго, набагато довше за тих споруд, які виготовлені з іншої сировини.

 


На сайте https://eurogranite.ru/ вы можете заказать ексклюзивный гранитный памятник на могилу, а также другие оригинальные надгробные аксесуары наивысшего качества по доступной цене.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com