тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Де можна купити доїльний апарат

Доїльний апарат «Буренка 1» вже тривалий період часу знаходиться на піку популярності з продажу серед українських фермерів. Це зовсім не дивно, адже для своєї цінової категорії, він володіє відмінними характеристиками.

Він дуже простий у використанні, в той же час дуже надійний. Невисока ціна і наявність всіх необхідних запчастин, зробили його лідером на ринку доїльних апаратів. Поговоримо про характеристики та переваги даної доїльної установки докладніше. Апарат «Буренка 1»: чим гарний і чому його варто купувати?

Доїльний апарат «Буренка 1» ідеально підійде для використання на невеликому фермерському господарстві, яке налічує до 5 корів. Головною відмінністю цього апарату від всіх інших є те, що доїльне відро можна розміщувати окремо від вакуумного насоса. Це робиться для того, щоб не лякати тварин в процесі доїння, так як апарат оснащений мотором сухого типу, який може шуміти.

 


Доїльний апарат «Буренка 1» дозволить вам максимально спростити процес доїння, полегшити щоденну працю і економити дорогоцінний час, який можна використовувати набагато раціональніше. Також цей апарат дозволить отримувати високоякісне і стерильне молоко, захищене від шкідливих впливів мікробів і різних забруднень

Розглянемо докладніше переваги даного доїльного апарату:

- Цей апарат має невеликі габарити.

- Має систему попарного доїння.

- Вакуумний насос не потребує ретельного догляду.

- Апарат оснащений захистом від попадання рідини в вакуумний насос.

- Дуже простий в експлуатації, навчати спеціально персонал не буде потрібно.

- Робота доїльної установки максимально наближена до принципу ручного доїння.

- Соскова гума не травмує вим'я тварини і не викликає дискомфорту.

Величезна кількість українських фермерів вже переконалися в тому, що цей доїльний апарат виправдовує всі покладені на нього надії.

Купити доїльний апарат «Буренка 1» - значить зробити вигідне і правильне вкладення. А зробити це завжди можна на сайті byrenka.com.ua., де вам буде наданий величезний асортимент доїльних апаратів, якісний сервіс, а також всі необхідні документи для отримання повної, або часткової компенсації вартості обладнання, яка запроваджена в рамках реалізації держпрограми по підтриманню тваринництва в Україні.

Доставка проводиться в будь-який регіон України національними операторами вантажоперевезень, або самовивіз.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com