тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

POS-матеріали і їх значення для успішної торгівлі

Чи бувало так, що ви, самі того не бажаючи, купували в магазині більше товарів, ніж планували? Наприклад, вирушаючи за цукром, прикупили ще тістечка, макарони, шоколад і, припустимо, журнал. Ні сила волі, ні складений список покупок не «рятують» від таких випадків. В цьому винні POS-матеріали, вигідно розставлених по всьому магазину.

 

 

Вони сприяють тому, що ми витрачаємо більше грошей, купуючи більше продукції.

 

ЩО ТАКЕ POS-МАТЕРІАЛИ

«Точка продажу» - це дослівний переклад англійської абревіатури «POS» (Point of Sales). Звідси: POS-матеріали в магазинах - це будь-яка реклама, розміщена в точках продажів.

Головні цілі POS-матеріалів:

- Зробити акцент на певній продукції, виділити її для покупців;

- Виключити будь-які сумніви і привести споживача до покупки товару.

POS-матеріали, на відміну від інших типів реклами, впливають на споживача швидше. Їх, як правило, покупці помічають протягом пари секунд. Однак грамотний дизайн, а також правильне розміщення POS-матеріалів сприяють підвищенню прибутку того чи іншого магазину. Завдяки цій властивості їх ще називають «німими» продавцями.

А на сайті http://tpgroup.com.ua/ ви дізнаєтесь більше про всі особливості і переваги даної рекламної технології.

 

ДЕ РОЗМІЩУЮТЬ POS-МАТЕРІАЛИ

В основному кожна точка продажів ділиться на п'ять діючих зон, в яких розміщуються POS-матеріали різного типу:

- Зовнішнє оформлення. Використовується з метою звернути увагу споживача на торговельну точку. Покажчики, рекламні постери, різні таблички, орієнтування, розміщена в магазині - всі ці POS-матеріали розташовуються на зовнішній зоні конкретної точки продажів.

- Вхідна група. До даної зони належить оформлення вітрин та входу в торговий зал: open-таблички, плакати, вивіски, постери. Основна мета таких POS-матеріалів - «змусити» споживача відвідати торгову точку. Тут мало вказати назву продукції, необхідно також позначити вигідні умови її покупки (знижки, бонуси, акції), які посприяють тому, щоб людина зайшов в магазин і придбав товар.

- Торговий зал. Головне завдання POS-матеріалів безпосередньо в точці продажу - грамотно направити споживача в місце розташування продукції. Тут застосовуються різні типи навігації: світлові короби, покажчики, підлогова навігація.

- Місце викладки товару. Найважливіший елемент розміщення POS-матеріалів, оскільки саме в цій зоні споживач вирішує, придбати товар чи ні. Головна мета тут - зробити свій товар більш помітним серед ряду подібної продукції, щоб покупець узяв саме його. Акцент робиться на правильній розкладці товару і на грамотному інформуванні про нього, яке включає його основні характеристики та переваги. Крім того, можна вказати на що проходить акцію або вигідні умови придбання даного товару.

- Чек-аут (прикасова зона). Сюди входять POS-матеріали, що рекламують продукцію «імпульсивної покупки». Ця зона розрахована на недорогі товари, які не входили в плани покупця.

 

ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ POS-МАТЕРІАЛИ В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ БУЛИ ЕФЕКТИВНИМИ

Розробка POS-матеріалів вимагає проходження чітким правилам:

- Рекламна кампанія повинна викликати у споживача позитивні враження. Необхідно врахувати, що всі шокуючі ідеї краще відкласти або використовувати в звичайній рекламі.

- POS-матеріали необхідно оформляти так, щоб покупець не відчував, що йому нав'язують товар. Важливо донести легкий і переконливий заклик до покупки.

- Звернути увагу споживача на текстову частину. Якісно оформлена інформація на POS-матеріалах - це запорука зацікавленості потенційного покупця.

- Цілісна система розміщення POS-матеріалів з метою підвищення рівня продажів.

- Необхідно, щоб POS-матеріали підходили за розміром до торгового приміщення і точці розташування товару. Рекомендується заздалегідь дізнатися габарити приміщення і тип освітлення в ньому. Це допоможе вам продемонструвати продукт в кращому вигляді.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com