тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ізраїльтяни створили мобільний додаток для екстреної допомоги алергікам

Мобільний телефон вже давно не тільки засіб зв'язку. Ми прокидаємося вранці і відразу ж дістаємо його, включаємо, скроллимо стрічку новин, перевіряємо месенджери. Смартфон на сніданок, обід і вечерю - ми не розлучаємося з ним до самого вечора!


А скільки на сьогоднішній день різноманітного мобільного софту розроблено! А якщо ви бажаєте займатися проетуванням користувацьких інтерфейсів, хочеться порекомендувати ефективні ui ux курсы, що проводить спеціаліст в області дизайну мобільних додатків Ігор Джазов.

Для когось мобільний телефон - це просто розваги, для когось - робота, цінне джерело корисної інформації, а комусь він може і в буквальному сенсі життя врятувати. Так, нещодавно вчені з Бар-Іланський університету спільно зі службою медичної допомоги Маген Давид Адом створили мобільний додаток для невідкладної допомоги страждаючим на алергію.

Додаток під назвою EPIMADA розроблено для людей з важкою алергією, які ризикують випробувати анафілактичний шок, що загрожує смертю, уникнути якої допоможе епінефрінін - синтетичний адреналін, який алергіки, як правило, носять з собою, але нерідко забувають будинку.

Додаток працює за принципом сервісу таксі Uber, пов'язуючи користувачів з найближчою людиною, у якої з собою є епінефрін, і який максимально швидко зможе їм поділитися з потребуючим. В Ізраїлі приблизно у 20 тисяч осіб є рецепти на EpiPen. Розробники провели дослідження і з'ясували, що алергіки готові ділитися ліками з тими, кому вони терміново потрібні.

Авторами програми EPIMADA стали професор Давид Шварц з Університету Бар Ілан і аспіранти Міхаель Халомскі і Міхаль Газіель Ябловіц, у співпраці з групою фахівців медичної допомоги Маген Давид Адом під керівництвом доктора Елі Яффі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com