тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як правильно вибрати інкубатор для дому

Всі ті, хто починає думати про масштабне розведенні птиці, перш за все, звичайно ж, вибирають найпростіший спосіб - використання несучок, які будуть висиджувати яйця і піклуватися про потомство. Але, якщо задумані обсяги більш ніж в двадцять курчат з одного виводка, то цей спосіб виявиться не таким вже й вигідним.


У цьому випадку більш вигідним і зручним виявиться використання спеціального обладнання - инкубатор 70 яиц Золушка, які на сайті incubonline.ru представлені в досить широкому асортименті, з якого кожна людина може вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Для того, щоб вибрати надійний інкубатор, дуже важливо звертати увагу на його характеристики. Так, в першу чергу необхідно визначитися з таким показником, як кількість яєць, що закладаються за один раз. Справа в тому, що побутові інкубатори можуть бути розраховані від сорока до двохсот яєць, і важливо розібратися скільки більш доречно в кожному конкретному випадку. Наприклад, якщо немає ніякої необхідності в закладці 200 яєць, то варто звернути увагу на менші пристрої.

Наступний момент, який також досить важливий, це матеріал, з якого зроблено обладнання. Як показує практика, найкращий матеріал - пінопласт, який має велику кількість переваг, найголовніший з яких - можливість довго утримувати тепло. Також зараз користуються популярністю і пластикові інкубатори за рахунок зручності в дезінфекції та прибирання. При цьому, найчастіше такі інкубатори мають шар теплоізоляції, щоб забезпечити хороші якості по теплопровідності. До того ж, вибираючи інкубатор, важливо звертати увагу і на наявність поворотного механізму - ручний або механічний, кожен з яких має як свої переваги, так і недоліки, тому краще вибирати той варіант, який буде зручний.

Багато інкубаторів мають у наявності терморегулятор, який також може бути різним, але особливим попитом користується цифровий, так як він має значну кількість переваг, найголовніша з яких - точна настройка температури. Так, можна придбати інкубатор без терморегулятора, а потім поставити його окремо, але, як показує практика, краще відразу брати повноцінне обладнання з усіма необхідними пристроями. При виборі інкубатора важливо звертати увагу і на виробника, намагаючись вибирати продукцію тих, які вже не перший рік працюють на ринку і надають якісні продукти.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com