тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

FabulousCatPapers: оригінальні блокноти з вишитою обкладинкою

Чара (Chara), художниця з Афін, створює оригінальні блокноти, обкладинки яких прикрашає майстерна ручна вишивка. З дитинства талановита майстриня експериментувала з різними матеріалами - папером, бісером, текстилем, деревом і пластиком. Вона перетворює звичайний предмет в ідеальне сховище для записів найзаповітніших думок і значущих життєвих подій.

 

 

На обкладинках поміщені анатомічні ілюстрації з позначенням карти кровоносної системи людей і тварин, геометричні візерунки, голографічні абстракції, сцени з життя природи, архітектурні елементи.

 


Вироби виконуються вручну з японського паперу і відрізняються за розмірами. Після вибору зображення рукодільниця переносить його на картон, а потім голкою і ниткою робить вишивку, що надає композиції тривимірний ефект і приємні тактильні відчуття. Після цього настає етап брошюровки. 50 аркушів проколюються і прикріплюються до верхньої і нижньої більш щільною обкладинці.

Кожен продукт виготовляється на замовлення.

 

 


Красочные яркие Буклеты в любом требуемом дизайне и количестве оперативно, качественно и недорого напечатает типография FelixPrint.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com