тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нова популяція найрідкіснішої в світі риби виявлено біля берегів Тасманії

До недавнього часу було прийнято вважати, що в світі залишилася лише одна популяція найрідкіснішої в світі риби Thymichthys politus. Її чисельність, за даними вчених, налічує близько 20-40 особин. Однак кілька днів тому група дайверів з Інституту з дослідження моря і Антарктиди (Institute for Marine and Antarctic Studies, IMAS) і проекту Reef Life Survey виявили другу популяцію цього рідкісного виду біля узбережжя Тасманії (Австралія).

 

 

Сім дайверів досліджували територію протягом двох днів. Про це повідомляється на сайті IMAS.

Представники Thymichthys politus проживають на дуже невеликій території - близько 50х20 метрів. Про точне місце виявлення поки не повідомляється. Відомо лише, що друга популяція мешкає в декількох кілометрах від того місця, де колись була знайдена перша. Представники Thymichthys politus - це не тільки рідкісні риби, але і дуже незвичайні: вони не вміють плавати, а замість цього переміщаються по дну пішки за допомогою своїх плавників, схожих на лапки.

 


Если вам требуется качественная печать воблеров, а также другой разнообразной типографской продукции обращайтесь в компанию FelixPrint.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com