тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Темношкіра зірка Shudu Gram - модель, якої насправді немає

Її пронизливий погляд і дивовижна будова тіла дозволяють їй стати однією з найбільш впізнаваних моделей в світі. На неї вже звернули увагу багато модних брендів. Але ви ніколи не побачите її на подіумі, на килимових доріжках або на вечірках...

 

 

За нею не зможуть стежити папараці, і вона навряд чи дасть будь-кому свій автограф. Та що вже там, її і зовсім не існує! Шуду Грам - лише комп'ютерна модель, створена британським фотографом Камероном-Джеймсом Вілсоном.

 


Понад 40 тисяч передплатників цієї темношкірої красуні не підозрювали про те, що Шуду Грам не так реальна, як здається! Справа в тому, що вона є комп'ютерною моделлю, створеної фотографом Камероном-Джеймсом Вілсоном, який вже 10 років працює в індустрії моди.

У Шуду є власний аккаунт в Інстаграмі. У ньому-то і з'явилися перші підозри користувачів, які стверджували, що вона більше схожа на ляльку Барбі, ніж на реальну людину. Камерон-Джеймс Вілсон планує робити нові знімки Шуду, а також хоче більше співпрацювати з реальними моделями, роблячи спільні знімки зі своєю 3D-красунею.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com