тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зелені будинки Oas1s: Сади посеред мегаполісів

Голландський фонд OAS1S, заснований дизайнером Раймондом де Хулла (Raimond de Hullu), розробив концепцію інноваційного оригінального еко-житла в міських парках.

 

У пошуках власних шляхів розв'язання для перенаселених і забруднених мегаполісів OAS1S знайшов ідеальне рішення, яке залишилося втілити в життя. Однойменний концепт будинків являє собою житлові квартали на деревах. Будинки складаються з декількох невеликих за площею рівнів, приєднаних до дерева.

Передбачається, що в таких кварталах не буде місця для машин, повітря буде максимально чистий, завдяки навколишній зелені, а будинки будуть на повному самозабезпеченні в плані в плані електроенергії і водопостачання.

 


Стандартний «дереводім» від OAS1S передбачає житло площею 100 м2 на чотирьох рівнях, з'єднаних між собою сходами. Такий будинок обладнаний великими вікнами, лоджіями або балконами і скляними дахами з видом на небо. Будинки передбачається використовувати як приватні резиденції, готелі, офіси.

 


Конструкції споруджуватимуть за принципом регенеративного дизайну, використовуючи такі екологічні матеріали як перероблене дерево, «зелені» стіни, високорівневу звукоізоляцію і потрійне скління. Забезпечення будинків електрикою, водою і система утилізації відходів будуть повністю автономними.

Для того, щоб ціни на таке житло були доступними, витрати на будівництво планується розподіляти між власником будинку та власником землі.

 

 


Современное офисное пространство должно совмещать в себе исключительную функциональность, комфорт, и изысканную эстетику. Офис Lucky Labs как раз и является таким идеальным примером. Также на сайте prima-interior.com.ua вы сможете ознакомиться с другими удачными архитектурно-дизайнерскими проектами.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com