тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Boston Dynamics показала протистояння людини і робота

Boston Dynamics показала нові можливості робота-собаки SpotMini. Виявилося, що обладнана маніпулятором машина може не тільки самостійно відкривати двері, але також вміє протистояти людині. У новому відеоролику компанії робот демонструє завзятість і навіть втрачає запчастини в боротьбі з людиною.


Вашему вниманию бесплатное онлайн тв в отличном качестве. Здесь каждый найдет свой любимый телеканал!


 

 

 

Знущання над роботами стали давньою традицією американської компанії Boston Dynamics. Протягом останніх п'яти років інженери регулярно били роботів ногами, штовхали і кидали їх на підлогу, використовуючи хокейні ключки і труби.

У новому відеоролику чотириногий робот-собака SpotMini намагається відкрити двері за допомогою встановленого на його «голові» маніпулятора. Людина, як зазвичай, озброєна ключкою, намагається перешкодити влаштуванню. Однак роботу все-таки вдається захопити ручки дверей і відкрити її. Потім людина намагається затиснути робота дверима, але той утримує її силою.

Судячи з назви відеоролика, експеримент був проведений, щоб показати здатність робота діяти в непередбачених ситуаціях і «тримати» удар. В кінці відеоролика інженер Boston Dynamics бере робота за вбудований «повідець» і з силою відтягує від дверей. При цьому у «собаки» відлітає задня панель. Після цієї процедури робот знову підходить до дверей і виконує команду.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com