тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китай - світовий лідер за кількістю патентів в області нанотехнологій

Китай показує вражаючі результати за кількістю патентних заявок. В області нанотехнологій за останні два десятиліття країна подала 209 344 патентних заявок - це в два рази більше, ніж США, які займають друге місце за цим показником...

 

Нанотехнології в Китаї розвиваються безпрецедентними темпами. У 2016 році на долю китайських вчених припадало близько 33% світових наукових статей з нанотехнологій, що в п'ять разів більше, ніж в 1997 році.

Китай також б'є рекорди за кількістю патентних заявок в цій області, пише China Daily. За останні два десятиліття Китай подав 209 344 патентних заявок. Це в два рази більше, ніж США - вони посідають друге місце за цим показником.

Китай почав нанотехнологічні дослідження в 1980-х роках, і тепер став одним зі світових лідерів у цій галузі. За останні п'ять років міністерство освіти виділило університетам 500 млрд юанів ($ 75 млрд) на їх нанотехнологічні дослідження. Проте, країні варто продовжувати докладати зусилля, щоб перетворити свої дослідження в області нанотехнологій в реальні програми, вважає Бай Чунлі, президент Китайської Академії наук.

Китай вже не вперше показує вражаючі результати по патентах. У 2016 році Китай став першою країною, компанії і громадяни якої подали понад мільйон заявок на патенти за один рік. Країна стала лідером за кількістю патентних заявок в тому році, а число китайських патентів в області штучного інтелекту зросла на 190% за 5 років.

Варто зазначити, що Китай поступово втрачає свій вплив в якості країни з найнижчою вартістю виробництва, а основу плану державного розвитку тепер складають інновації. Держава дійсно грає в розвитку технологій ключову роль, але, в той же час, неусвідомлено стримує становлення Китаю як нового технологічного гіганта.

Влада агресивно підвищували показники інноваційного розвитку. У 2015 році обсяг інвестицій в наукові дослідження склав 2% від ВВП, тоді як у 2000 році лише 0,9%. У 2020 році країна планує досягти показника 2,5%.

За кількістю витрат на науку Китай перевершує Японію і Німеччину і поступається тільки США. Також країна знаходиться на другому місці після Америки за кількістю вчених в сфері інженерії та природничих наук. Найбільш значимий вплив уряд надав на розвиток космічних досліджень, оборонного сектора і розробки суперкомп'ютерів. При цьому держава виступає домінуючим і фактично єдиним споживачем в цих трьох напрямках.

 


Какие бывают нюансы при регистрации патента на изобретение, как быстро осуществляется данная процедура, по каким причинам могут отказать в выдаче патента? Ответы на эти и другие вопросы патентирования вам дадут опытные специалисты конталтинговой компании Wise Group.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com