тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Дубаї пройшли випробування перших в світі автономних кабін

Міський департамент доріг і транспорту (RTA) в Дубаї успішно провів тести мобільних пасажирських капсул, здатних перевозити до 10 осіб в повністю безпілотному режимі. Це перший в світі проект, в рамках якого автономні транспортні засоби компанії Next Future Transportation повозили учасників Міжнародного урядового саміту (The World Government Summit).


Самоврядні кабіни приводяться в рух за допомогою електричної силової установки і здатні пересуватися на одному заряді батарей близько трьох годин. У них передбачені сидячі місця для шести і додатковий простір для 4 стоячих пасажирів.

Зовні капсули нагадують куб зі сторонами трохи менше 3 метрів і переміщаються зі швидкістю близько 20 км / год. Роботизовані кабіни призначені для подорожей на ближні і середні дистанції по виділеним маршрутами в межах міста. Капсули можуть з'єднуватися (від'єднуватися) між собою протягом декількох секунд і утворювати системи, що працюють за принципом трамваїв.

За словами генерального директора RTA Маттар Аль Тайера, прототипи, протестовані в Дубаї, були виготовлені в Італії. Передбачається, що в майбутньому пасажири зможуть викликати капсули Next Future Transportation за допомогою програми для смартфонів, при цьому, замовлюваний транспортний засіб може бути оснащено відповідно до власних уподобань: служити робочою платформою або простором для відпочинку та розваг.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com