тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Високе солодке мистецтво: реалістичні торти від Zhou Yi

Китайський кондитер Чжоу Йі (Zhou Yi) більш відомий в своїй країні як «Цукровий Король» і, дивлячись на його прикраси ручної роботи, легко зрозуміти, чому. Фігурки, створені Чжоу, настільки деталізовані, що вони більше схожі на вишукані порцелянові ляльки, ніж на їстівні прикраси.


Чжоу Йі вже довгий час відомий як один з найталановитіших декораторів в Китаї, в минулому році він виграв три золоті медалі і дві бронзові медалі на Міжнародному конкурсі тортів в Британії (UK's Cake International competition). В даний час він визнаний одним з кращих кондитерських майстрів в світі.

 

В його роботах були представлені елементи китайської культури і традиційного мистецтва, в тому числі фігурка У Цзетянь, першої і єдиної жінки-імператора Китаю, яка настільки деталізована, що можна буквально порахувати її вії.

 

 


 

Присвятивши багато часу вивченню традиційних китайських методів роботи з харчовими продуктами, Чжоу Йі багато експериментував і створив власну техніку перетворення крему і цукру в хитромудрі фігурки і аксесуари.

 


 

Чжоу працює з різними матеріалами, що дозволяє йому створювати практично все, що він хоче. Створення подібних дивовижних творів мистецтва не є легкою справою навіть для такого майстра, як Чжоу Йі. Більшість прикрас створюються завдяки тривалому процесу проб і помилок. Працюючи над творами для UK's Cake International competition, Чжоу Йі доводилося кілька разів переробляти кілька частин, тому що він був незадоволений кінцевим результатом.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com