тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчі сережки з діамантами Tears of the gods

Чи вважаєте ви носіння сережок з великими дорогоцінними каменями різного кольору поганим смаком? Чи намагаєтеся уникати варіантів, коли в одному вусі виблискує камінь блакитний, а в іншому, для прикладу рожевий? В такому випадку вам напевно буде цікаво відзначити дизайн найдорожчих на сьогоднішній день, сережок Apollo and Artemis Diamonds. Їх проданли наприкінці минулого року на аукціоні в Женеві за нечувану суму в $ 56,290,627!

 

 

Торги, власне, складалися з двох лотів - кожен з яких продавався окремо. При розходженні сережок всього лише в кольорі каменів, плюс невеликому відхиленні в їх вазі. Забавно, але більша частина суми - $ 41,255,566, була сплачена за сережку Apollo з масивним - на 14,54 карат, блакитним діамантом. Настільки висока вартістю пояснюється рідкістю і чистотою кольору грушоподібного каменю діамантового огранювання.

Більш ніж в два рази дешевше - "всього" в $ 15,035,061, обійшлася новому власнику сережка з рожевим діамантом вагою 16 карат Artemis Pink. Вона практично повністю дублює в своєму дизайні сережку з блакитним каменем і доповнює її в оригінальному комплекті. Звичайно, такі захмарні ціни аж ніяк не доступні пересічним любителькам прикрас, втім в інтернет-магазині silverland.com.ua можна недорого придбати чудові оригінальні срібні вироби на любий смак і гаманець.

 


До речі, комплект з двох сережок з величезними діамантами різного кольору також має власне, досить романтичну назву - Tears of the gods або "Сльози богів". Під богами маються на увазі Аполлон і Артеміда. У своїй ціні, що перевищила 56 мільйонів доларів, найдорожчі в світі сережки наблизилися до іншої коштовності: перстня з діамантом Pink Star, проданому в квітні минулого року на аукціоні Сотбіс за суму в 71,2 мільйона доларів.

В цьому випадку вага овального каменю змішаної огранки становила 59,6 карат, а його розміри варіювалися між 2,69 і 2,06 см. Спочатку видобутий компанією De Beers в Африці рожевий діамант мав вагу 132,5 карат: і більш ніж в два рази зменшився після двох років робіт по його огранювання і поліруванню.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com