тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Для чого здійснюється оцінка нерухомості, етапи процедури

Під оцінкою нерухомості мають на увазі впорядкований по особливому принципом процес. В основі лежить великий обсяг робіт від постановки завдання, і до передачі клієнтові звіту, інформація в якому виражена в грошовому еквіваленті. Тобто метою процедури є визначення ринкової вартості об'єкта.

 

 

Процес визначення істинної вартості залежить від ряду факторів, які відображають детальну інформацію щодо того, навіщо проводиться оцінювання. Всі дії вписані в межі універсальної моделі. Вона використовується при всіх завданнях з визначення вартості споруд і будівель.

Оцінка нерухомості виконується за досить гнучким алгоритмом в межах універсальної системи, яка, однак, передбачає сувору послідовність всіх дій фахівця.


Етапи процедури

Процес оцінки нерухомості включає в себе послідовне виконання шести кроків. Складається він з етапів:

- визначення поставленого завдання;

- складання докладного плану;

- збору, перевірки даних;

- застосування доцільних і виправданих підходів, аналізу всіх варіантів для вибору найбільш зручного методу оцінювання;

- узгодження;

- складання звіту з виразом грошової вартості.

На першій стадії умови диктує клієнт. Саме він визначає мету проведення процедури оцінювання. Від того, наскільки правильно поставлена ​​задача і враховані інтереси клієнта, безпосередньо залежить результат. Тобто оцінювач повинен ретельно з'ясувати вимоги, а також перевірити наявність юридичних прав на об'єкт.

Після цього складається план проведення робіт. Необхідна схема, згідно з якою в першу чергу розглядаються загальні чинники, а вже потім специфічні. На етапі збору інформації враховують всі дані, включаючи спеціальні, про об'єкт оцінювання. Беруть до уваги економічні, екологічні, правові та соціальні аспекти. Джерелами служать звіти статистики, журнали і фінансова періодика. До спеціальних даних відноситься право власності на споруду, загальна характеристика ділянки.

На стадії аналізу і вибору варіантів реалізації поставленого завдання підбирають самі вигідні та зручні методики, як збільшити дохід від будови і землі. Далі виконавцем знову перевіряється актуальність інформації, обрані принципи оцінки, після чого вже формується кінцевий результат.


Цілі процедури

В якості об'єкту може виступати буквально будь-яке нерухоме майно. Сюди відносяться житлові і господарські, комерційні споруди, навіть цеху. Оцінка майна проводиться не просто так. Зазвичай підставами служать подальші маніпуляції, які припускають проводити з об'єктом. Найбільш часто до оцінки вдаються при:

- заставі основних засобів;

- підтвердженні ціни у випадках проведення операцій або для бухобліку;

- обґрунтуванні заявленої вартості при суперечках або продажу.

Цікаво, що якщо об'єктом виступає промисловий цех з обладнанням, то всі машини в нього відносяться до рухомого майна. І вони теж можуть піддаватися оцінювання. При цьому проводитися процедура по відношенню до техніки може як в якості самостійного процесу, так і в рамках оцінювання всього об'єкта - разом з будовою і землею.


Досвідчені фахівці компанії Парето здійснять об'єктивну професійну оцінку бізнесу, житлової і комерційної нерухомості, земельних ділянок, цінних паперів, автотранспортних засобів, інших матеріальних і нематеріальних активів. Гарантується повна конфіденційність, максимальна оперативність оформлення документації, вигідні умови співпраці.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com