тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«На виріст»: винайдено дитячий одяг, який росте разом зі своїм маленьким власником

"Маленькі дітки - маленькі бідки" - так мовить народне прислів'я. Але діти ростуть, а разом з ними - клопоти і витрати батьків. Один тільки одяг малюкам потрібно купувати куди частіше, ніж жінкам, що стежить за всіма модними трендами. Адже не встигнеш озирнутися, як нещодавно куплена річ стає безжально малою. Але, будемо сподіватися, в найближчому майбутньому на одну турботу у батьків стане менше. Адже вже сьогодні розроблена лінія дитячого одягу, яка «росте» разом зі своїм маленьким господарем.

 

Скільки одежинки доводиться купувати дітям з народження і практично до повноліття - навіть підрахувати складно. Всього три місяці літніх канікулів - і все, будьте ласкаві прикупити що-небудь на розмір-два більше.

Але рішенням глобальної проблеми вже щосили займаються молоді й талановиті уми. Готове раціональне рішення запропонував недавно молодий дизайнер Маріо Ясін (Mario Yasin). «Натренувавшись» на власному племіннику, Маріо придумав, як змусити одяг міняти розмір слідом за своїм маленьким власником. Результатом експериментів стала лінія універсального одягу для дітей під назвою Petit Pli.

Вона зшита з тканини, обробленої за унікальною технологією: її текстура, що нагадує знайому всім плісировку, дозволяє речам значно збільшуватися в розмірах - буквально розгортатися і розтягуватися, підлаштовуючись під зріст господаря. Ніяких кнопок, важелів і магічних заклинань: досить просто почати надягати річ. А після, наприклад, прання вона знову повернеться до колишнього мініатюрному розміру.

До слова, чудо-тканина також непромокальна і надійно захищає від вітру та іншої негоди. Саме те, що потрібно для невгамовних малюків!

 


Колекція Petit Pli розроблена таким чином, щоб служити своїм маленьким господарям у віці від 6 до 36 місяців. А це, між іншим, до 6 різних розмірів. Економія очевидна. Шкода тільки, дизайн дещо похмурий.

Дизайнер сподівається, що його винахід швидко «піде в народ». І допоможе не тільки батькам заощадити значну суму грошей, але і знизити кількість відходів текстильної промисловості.

 


Інтернет-магазин https://kidshoes.ua/ пропонує широкий асортимент якісного, комфортного і стильного дитячого одягу, взуття і аксесуарів від відомих світових брендів.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com