тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Заборонені на Україні «ВКонтакте» і Yandex увійшли в топ-5 найбільш відвідуваних сайтів в країні

Офіційно заборонені на Україні російські інтернет-ресурси залишаються в числі найбільш популярних у нашій країні. Про це свідчать грудневі дані про мережеву аудиторію, які минулого місяця привела національна Інтернет-асоціація.

 

 

У топ-5 найбільш відвідуваних порталів «ВКонтакте» і «Яндекс» поступилися тільки сайтам Google, Youtube і Facebook. А в топ-10 також потрапили російські сайти «Однокласники» і Mail.ru.

При цьому українці в принципі стали рідше сидіти в Інтернеті. Загальна кількість так званих регулярних користувачів глобальної мережі вперше різко впало - з 21,6 млн в середині 2017 року до 21,0 млн за підсумками 2017-го.

В асоціації відзначили, що причиною стала демографічна ситуація: все більше жителів країни їде за кордон, причому в основному в 18-45 років.

Нагадаємо, що санкції щодо «Яндекса», Mail.ru, «ВКонтакте» і «Одноклассников» були введені на Україні 16 травня 2017 року відповідним указом президента України.

До речі, «ВКонтакте» в черговий раз потрапила в список онлайн-ресурсів, на яких доступний або поширюється піратський контент. Список щорічно складає апарат торгового представника президента США. Російська соцмережа в списку з 2011 року.

У доповіді за 2017 рік відзначається, що «ВКонтакте» «сприяє поширенню порушуючих авторські права файлів», проте повідомлення про те, що «ВКонтакте» вживає заходів щодо їх захисту.

Соцмережа уклала ліцензійні угоди з великими записуючими компаніями, вжила заходів щодо обмеження сторонніх додатків, що дозволяють завантажувати порушують авторські права аудіозаписи, йдеться в доповіді.

«Не дивлячись на позитивні сигнали, ВКонтакте продовжує залишатися хабом правопорушень, і американська кіноіндустрія повідомляє про тисячі файлів на цьому популярному сервісі, що порушують авторські права файлів», - стверджують автори доповіді. Соцмережа продовжує залишатися в списку в очікуванні укладення угод з усіма правовласниками, чий контент розміщений на сайті, пояснили в представництві.

 


На сайте greenshop.su вы сможете быстро, недорого и безопасно приобрести аккаунты ВКонтакте.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com